הקורס השלם לקריאה מהירה-קריאה תלת מימדית

לקבל את הכלים הטובים ביותר כדי לשדרג את המוח – לקרוא פי 5 מהר יותר, להבין יותר ולזכור יותר.

אנחנו נלמד אותך להשתמש במוח שלך טוב יותר כדי לקרוא, ללמוד ולזכור טוב יותר. החיים שלך ישתנו.

נעים להכיר: הקורס השלם לקריאה מהירה
את הקורס שלנו באפשרותך לעשות בבית שלך, בזמנך החופשי, בקצב שלך, אך עם ליווי שלנו.
חצי שעה בלבד ליום למשך 45 ימי אימון כדי לרכוש את היכולת לקרוא מהר, ללמוד טוב יותר, לסכם היטב, לזכור יותר.

אני מלמדת קריאה מהירה כבר 18 שנים. לאחר 8 שנים של קורסים פרונטאליים, בני יומיים ויותר מ-2500 איש שלמדו אצלי, התאמתי את הקורס שלי כך שיתאפשר לך ללמוד אותו בכל מקום ובכל זמן שנוח לך, וארזנו אותו בערכה המכילה גם בונוסים ומתנות רבות. כך יתאפשר לך לרכוש לעצמך את המיומנות הזאת בחצי שעה ממוצעת של עבודה ביום בלבד, בנוחות של הבית שלך ובשעות הנוחות לך, כשבאפשרותך לעצור ולהתחיל מחדש את משלוח המיילים של האימון כרצונך. אנחנו נלווה אותך לאורך כל הדרך ונהיה שם עבורך כדי לוודא את הצלחתך.

מדוע שיניתי את פורמט הקורס מפרונטלי לפורמט המקוון הזה? כי לקרוא מהר זה תהליך. התוצאות האמתיות – כמו בכל יכולת שפיתחת בחיים שלך – יגיעו בסופו של תהליך של אימון וחזרה ויצירת הרגל חדש. מעבר לעובדה שכך אין לך שום תלות בימים מסוימים ובמיקום שאולי אינו מתאים לך, זו הדרך שלי להישאר אתך לכל אורך התהליך, ללוות אותך עד ההצלחה. ואני באמת נשארת אתך, צעד אחר צעד לכל הזמן שייקח לך להקנות לעצמך את היכולת. אענה על כל שאלה, הבהרה והכוונה שתהיה  נחוצה לך. כל החומרים נשארים בידיך לתמיד, כך שיהיה לך אפשרי תמיד לרענן את היכולת שלך.

תכני הקורס – אשר זמינים עבורך מרגע הרשמתך ונשארים לרשותך לתמיד – כתובים בשפה ידידותית וקולחת ומכילים את כל הצעדים הפרקטיים שעליך לעשות כדי להצליח בקלות להכפיל, לשלש או להכפיל פי 5 וגם 10 את מהירות הקריאה שלך. 45 שיעורים שהם 45 צעדים שביכולתך להתאים את הקצב של ההתקדמות שלך לצרכיך עצמאית – יתוו עבורך את מסלול האימון וידריכו אותך בדיוק מה עליך לעשות. נהיה תמיד זמינים לכל שאלה או הכוונה לה יהיה לך צורך. לרשות המתאמנים עומדת גם קהילה חכמה סגורה אשר מהווה קבוצת תמיכה.

מה לומדים בקורס שלנו:

טכניקות הקריאה המהירה הן רבות ועתיקות יומין. קורסים לקריאה מהירה זמינים מאד בארה”ב, למשל, שם ניתן למצוא אותם בכל מכללה או אוניברסיטה. גם הפנטגון והצבא האמריקאי משתמש בטכניקות אלה רבות ואף פרסם עליהן מחקרים.
אני מלמדת קריאה מהירה בישראל מאז 2003.
הקורס שאני מציעה תופס את הקריאה המהירה כחלק מתפיסת עולם שלמה של שדרוג המוח, ככלי שיכול לעזור לנו להתגבר על כמויות הידע הניכרות הזמינות לנו היום דרך האינטרנט, דרך ספרים מודפסים או דיגיטליים ואשר הופכים להיות הכרחיים לכל אדם שרוצה להישאר מעודכן.
הקורס מתבסס על כמה מהטכניקות הידועות לקריאה מהירה ואוגד אותן בתוך מערך שלם המתחיל עוד לפני קריאת הספר, על ידי פעולות הכנה והקדמה אשר מייעלות את הקריאה וחוסכות זמן ומאמץ ניכר, ומסתיים עם מיפוי החומר הנקרא לטובת הזיכרון העתידי. זוהי הסיבה שאני אוהבת לקרוא לשיטה שלי “לשדרג את המוח”, שכן מדובר בגישה מקיפה הרבה יותר לעולם הקריאה.

 

למידע נוסף על הקורס ולרכישה יש ללחוץ על הקישור הזה

למה צריך קריאה מהירה?

אין זה סוד שהכלים הניתנים כיום דרך מערכת החינוך אינם תואמים את הצרכים של החיים המודרניים. אני פוגשת סטודנטים רבים באוניברסיטה, אנשים צעירים ואינטליגנטים להפליא, אשר פשוט אינם יודעים ללמוד. מערכת החינוך עוסקת עדיין בהקניית ידע, במדידת הידע במבחנים ובתגמול בתי הספר לפי תוצאות המבחנים. בתי הספר מתמקדים בהכנת התלמידים למבחנים האלה, אשר במקרים רבים מכילים ידע שאיננו שימושי או רלוונטי לחיים שמחוץ לכותלי בית הספר, וכך, התלמיד שוכח את הנלמד מיד לאחר שפלט אותו לדף המבחן. כל זה מתלווה לשפע של בעיות קשב וריכוז הנובעות מריבוי  הגירויים ומחוסר הידע כיצד לנהל אותם.

וכך, גם אם הידע היום זמין לכולם, אנו מוצפים בכמויות של חומר קריאה והדרך בה אנו יודעים לקרוא אינה מספיקה עוד, היא איטית מידי ואנו לא מספיקים לקרוא את כל מה שאנו רוצים או צריכים.

בעולם הזה שלנו שמשתנה כרגע במהירות, אנו מוצאים את עצמנו בריצה כדי לעמוד בקצב. אנו זקוקים לכלים אחרים!

מה מייחד את השיטה שלי

נקודת המוצא ההכרחית היא שאין שום טכניקה בעולם שתוכל לקרוא במקומך! פשוט אין! אך החדשה הטובה היא שניתן בקלות להגביר את מהירות הקריאה שלנו ואף להשיג יתרונות רבים נוספים דרך כך בשימוש במוח שלנו.  זה באמת הרבה יותר קל מכפי שחשבת! פיתחתי את המתודולוגיה הטובה ביותר אשר תוכל להוביל אותך בבטחה לשיפור היכולות שלך.
בקורס אנו לא מתמקדים רק בטכניקה, שכן למרות שהטכניקה היא באמת קלה, ברוב המקרים יש לנו מנגנונים פנימיים במוח אשר עוצרים את השינוי האפשרי ומקשים עלינו לרכוש גם את הטכניקה הקלה ביותר. לכן, הקורס שלי מתחיל מהכנת הקרקע, מההבנה של המוח ושל המנגנונים אשר פועלים בו ולכן עוזרים לך להבין בעצמך מה המוח שלך יודע לעשות, על מה ניתן לסמוך, ממה צריך להיזהר ומדוע קריאה מהירה היא הרבה יותר אפשרית ממה שחשבת.
כשהקרקע מוכנה, הטכניקה פועלת ברגע וניתן ממש תוך דקה להעלות את מהירות הקריאה ב-30% ואף יותר. אנו מדריכים אותך כיצד לשפר את מהירות הקריאה שלך הן ביחס לספרים מודפסים והן ביחס לעבודה במחשב או בקורא האלקטרוני. מנקודה זו זה פשוט שיפור מתקדם והולך. ויתאפשר לך בקלות לשלש ואף להגביר ב-500% את מהירות ואיכות הקריאה שלך.
בשבילנו הקריאה שלך היא תהליך שלם, והתהליך הזה מתחיל מהרגע בו החלטת לקרוא ספר או מאמר. אנו מלמדים אותך לברור את הספרים שברצונך לקרוא, להבין כבר מראש מה הם מכילים ואם הם יכולים לענות על מה שרצית, היכן נמצא העיקר ומה, לעומת זאת, שולי יותר. נלמד אותך גם כיצד לסכם את הספר כך ניתן יהיה לזכור את תכניו גם בעתיד.

רוצים להבין טוב יותר? היכנסו לדף השאלות והתשובות שלנו

היכנסו לכאן כדי לקרוא את עדויות אלה שלמדו אצלי

מה נדרש כדי שאפשר יהיה לקרוא מהר, להבין, לזכור ולשלוף את הידע שלנו?

נדרשים כמה דברים, ביניהם, קודם כל, לנטוש שכנועים ופרדיגמות באשר לאפשרות להשתמש במוח ולקרוא בצורה שונה מזו המוכרת. כמו כן, במהלך הקורס ניתן ללמוד כיצד ניתן להירגע בכדי ליצור קשר עם רבדים עמוקים יותר של המחשבה.

דבר נוסף הנחוץ הוא אימון. פעמים רבות על מנת להקנות לעצמנו הרגלים חדשים לא מספיק לנסות פעם אחת. כפי שאומר הפתגם: החזרה (והתמדה) היא אם כל האומנויות. כשאנו חוזרים ומתאמנים אנו סוללים לעצמנו דרכים מוחיות חדשות המשפרות את יכולתנו יותר ויותר, ולכן גם את תחושת המסוגלות העצמית שלנו. אותו חלק בתוכנו שאומר ויודע כי הוא מסוגל.

לקבלת מידע נוסף ולרכישה לחץ כאן