מי אני?

בעלים ומנהלת של אינפורמה ישראל מאז 2002 ומדריכה את קורסי הקריאה המהירה ושדרוג המוח והסדנאות בישראל זה שמונה-עשרה שנה. שולמית פיתחה ושכללה את המתודולוגיה המאפשרת את רכישת היכולות האלה במשך 18 שנים ואימנה ולימדה במסגרת הקורסים והסדנאות כבר יותר מ-2600 איש.

כתבה את הספר “הקורס השלם לקריאה מהירה” ואת תכנית הליווי שבעזרתה מקנה את יכולות ניהול הידע דרך האינטרנט בליווי אישי. הקורס עוקב אחר מתודולוגית הלימוד הייחודית שפיתחה.

מזה 29 שנים מתאמנת בפיתוח היכולות של האדם תחת הנחיתו של המנטור פטריציו פאולטי והוכשרה כמדריכה לתכנים שהוא מלמד, קודם באיטליה, שם התגוררה במשך 15 שנה, ואחר כך בישראל.  מנחה קבוצות של בית הספר הבינלאומי למודעות עצמית כבר יותר מ-23 שנה..

שולמית עוסקת בטיפוח למצוינות למבוגרים ונוער ובהדרכה לערכים, ולימדה קריאה תלת מימדית גם נוער מחונן, בני 11-15 במסגרת מרכזים של משרד החינוך בכפר סבא וברעות, שנה”ל 2009

הנחתה במשך 5 שנים סדנאות “ללמוד איך ללמוד,” “קריאה מהירה,” “פיתוח מיומנויות זיכרון” ו”מפות ארגון חשיבה” באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע באופן סדיר דרך דיקנט הסטודנטים.

סדנאות הועברו גם במוסדות אקדמיים נוספים: במכון לטיפוח החינוך באוניברסיטה העברית, במרכז הבינתחומי בהרצליה, במכללה למנהל המסלול האקדמי ובמכון הטכנולוגי חולון, כמו גם בפרויקטים מיוחדים לקידום אוכלוסיות מיוחדות כמו “ניצני מדבר” לאוכלוסייה הבדווית ו”אופקים להייטק” במסגרת המכינה הקדם אקדמית באוניברסיטת בן , גוריון בחברות הייטק ( NDS,CA ) ובארגונים כמו “קרן הישג”, “אופקים להייטק” ו”ניצני מדבר”.
כמו כן, הדריכה סדנאות למשטרת ישראל , משרד מבקר המדינה וגופים שונים..

מעבירה קורסים וסדנאות בארה”ב, אנגליה ובולגריה.

בין המקימים  של פרויקט “נערי האור”, פרויקט סוציאלי לנוער בסיכון שהוקם בירושלים ופעיל כיום באשקלון, חולון ובעראבה. ב-1993 הייתה גם בין המקימים של הפרויקט
Progetto Arca הפעיל גם היום במילאנו, איטליה ועוסק בשיקום אוכלוסיות מכורים לסם לשעבר, חסרי בית ופליטים.