קורס קריאה מהירה - מהו החזון שלנו

שלום, שמי שולמית אסיף.
החזון שלי הוא עולם בו אנשים סקרנים שרוצים לרכוש ידע יכולים לעשות זאת בקלות, יכולים להבין ולדעת, לפתח את הפוטנציאל שלהם, לגדול ולהתפתח ולהיות חופשיים לבחור.
הידע יכול להביס את הבורות וכך לפוגג את הפחד אשר עוצר מבעדנו להביא לידי ביטוי את כל היכולות הנפלאות שלנו כבני אדם.
ומה זה אדם בשבילי?
אדם זה מישהו שיודע לברור ולסנן, לבחור ולקחת אחריות על ההחלטה שלו.
היכולת, אם כן, לקלוט את שפע הידע שמסביבנו בידיעה ברורה שביכולתי לברור את העיקר מהטפל, את מה שמועיל ממה שאינו מועיל ולהתמודד עם כל זה בזמן קצר וביעילות, הופכת להיות בתקופה זו חשובה מאד. הידע זמין בכל רגע בנגיעת כפתור, אך הכלים שעומדים לרשותנו לנהל אותו, הן אלה החיצוניים והן אלה הפנימיים, לוקים בחסר.

לקחתי על עצמי לחלוק עם כל מי שאפשר את התובנות והכלים שאספתי במשך עשרות שנים של לימוד ומחקר עלינו, על המוח שלנו, על היכולות שלנו ועל הדרכים לפתח אותן, מתוך הבנה שאנו כולנו מהווים רשת אחת של קשרים, קשורים אלה לאלה באופן שאינו ניתן להפרדה, שאנו תלויים האחד בשני ושרווחתכם היא רווחתי.
אני משתדלת לעשות זאת בכנות ובהגינות ותוך יושרה מוחלטת.

ואכן, בניתי את מסלולי האימון בקפידה על מנת שיוכלו להוביל את כל מי שהולך בהם ומכבד אותם אל עבר היעד שלו. החזרה היא אם כל האומנויות – כך גורס פתגם עממי איטלקי, ואני מאמינה גדולה בכך שעלינו לטפח את כוח הרצון ואת הנחישות שלנו ולעשות את כל הנדרש על מנת שכל יכולת חדשה תוכל להיטמע בנו ולהיבנות בנו בצורה הנכונה ביותר ואשר תהיה גם עמידה לאורך זמן ולהפוך להרגל ודרך חיים.

אימנתי כבר אלפי אנשים ומאות מהם צילמו או כתבו לי את העדות על מה שקורס עשה לאיכות הקריאה שלהם, ליכולת שלהם ללמוד טוב יותר אך גם לביטחון העצמי ולאמון שלהם בעצמם וביכולת שלהם לגדול. כל עדות כזאת מרגשת אותי עד מאד ונותנת לי את הכוח והנחישות להמשיך ולהציע את הכלים שאני מציעה תוך אמונה ביכולתם ליצור חברה טובה יותר.

כאן המקום להודות למי שמלמד ומאמן אותי כבר 30 שנים, פטריציו פאולטי. לולא כל מה שלמדתי ואני ממשיכה ללמוד אצלו, לא הייתי יכולה לפתח את המתודולוגיה הטובה ביותר כדי ללמד אחרים.

אני תמיד פתוחה לשיתופי פעולה שיוכלו לעזור לאנשים ולקהלים נוספים, בנושאים כגון:
שיפור יכולות הלימוד של סטודנטים ותלמידי תיכון
קריאה מהירה
שיפור הזיכרון
תכנות ולומדות שיכולות לסייע ללימוד
פיתוח מענה על צרכים של קהילות ספציפיות (כמו מבחני לשכה לעורכי דין וכו’)
ניתן לשתף פעולה במגוון דרכים, אשמח לשמוע ממך בטלפון 054-4434110
או במייל in-forma@in-forma.co.il