מאמרים

דורון ג’משי.

שלום לשולמית ולכולם.
עברה כמעט שנה מאז שהתחלתי בקורס קריאה מהירה, והחלטתי לשתף בניסיונות שהתנסיתי בהם.
קודם כל, השאלה המתבקשת היא, האם אני קורא מהר יותר? ובכן, התשובה היא כן. אמנם בהתחלה יותר השקעתי בתרגילים והמהירות שלי עלתה ברמות מטורפת, אבל מאחר ורוב חומר הקריאה שלי הוא של הלימודים, בנוסף לזה שאני עובד במשרה מלאה + ילדים, השומר מאד הגבלי אותי ולא הצלחתי להרגיל את עצמי למהירות הזאת. אז אני כן קורא יותר מהר ממה שהתחלתי, אבל אני יודע שאני מסוגל להרבה יותר, ואני בהחלט אחזור על הקורס עוד כמה פעמים כדי לשפר בכל פעם את מהירות הקריאה.
מה שכן, אחד הדברים המדהימים בקורס, מעבר ליכולת לקרוא מהר, זה הערך המוסף האדיר שהוא נותן. קודם כל, הוא סידר לי בראש המון מחשבות כבר מהתחלה, שזו כבר הצלחה.
דבר שני, קיבלתי כלים איך להבין יותר טוב ואיך ללמוד נכון יותר, ואני משתמש בהם וגם לומד תוך כדי איך לנצל אותם טוב יותר עבורי. את התוצאות אני רואה בציונים, ואני בשמחה יכול להגיד שכבר יש לי רצף של כמה מאיות.
דבר שלישי, בזכות הקורס למדתי שאני מסוגל להרבה דברים ולשמוח שלי (ובכלל לגוף האדם) יש כל כך הרבה פוטנציאל. רק לדוגמה, בחיים שלי לא חשבתי שאני אצליח לעשות ג’אגלינג עם שלושה כדורים, ואחרי שהתחלתי את הקורס למדתי לעשות את זה תוך כמה שבועות. אף פעם לא חשבתי שאני אבין איך פותרים קובייה הונגרית, אבל בעקבות הקורס החלטתי לקנות אחת ואני יודע איך לפתור אותה וגם לומד את ההיגיון שבה. אלה רק דברים קטנים, אך אציין שהקורס פתח בפני דרך שלמה להרחבת אופקים לנושאים שונים, היכולת ללמוד להקשיב לדעות שונות וגם ללמוד שפות אחרות.
הקורס הזה הוא פשוט מדהים. ואני מקווה שהצלחתי להראות כמה הוא תרם לי בשנה האחרונה.
תודה רבה שולמית.