אינפורמה ישראל בע"מ
הזית 21 כרמי יוסף
טל. 08-9790871
פקס. 08-9790671
in-forma@in-forma.co.il

אנחנו מלמדים אותך להשתמש במוח שלך יותר טוב.
הכלים הטובים ביותר כדי לקרוא פי 5 מהר יותר, להבין יותר ולזכור יותר.

קריאה תלת מימדית

קריאה תלת מימדית
קריאה מהירה והרבה יותר מזה. שיטה יחודית בכדי לקרוא עד פי 10 מהר יותר!

את הקורס שלנו אתה עושה בביתך, בזמנך החופשי, בקצב שלך, בליווי שלנו!

לאחר 8 שנים של קורסים פרונטאליים בני יומיים ויותר מ-1600 איש שלמדו אצלנו, התאמנו את הקורס שלנו כך שתוכל ללמוד אותו בכל מקום ובכל זמן שנוח לך, וארזנו אותו בערכה המכילה גם בונוסים ומתנות רבות. כך תוכל לרכוש לעצמך את המיומנות הזאת בחצי שעה ממוצעת של עבודה ביום, בנוחות של הבית שלך ובשעות הנוחות לך. אנחנו נלווה אותך ונהיה שם עבורך כדי לוודא את הצלחתך.

ספר הקורס כתוב בשפה ידידותית וקולחת ומכיל את כל הצעדים הפרקטיים שעליך לעשות כדי להצליח בקלות להכפיל, לשלש או אף יותר את מהירות הקריאה שלך. 45 מיילים אשר יגיעו אליך אחד ליום, יתוו עבורך את מסלול האימון וידריכו אותך בדיוק מה עליך לעשות. נהיה זמינים לכל שאלה או הכוונה לה תזדקק. לרשות המתאמנים עומדת גם קבוצת פייסבוק סגורה אשר מהווה קבוצת תמיכה.

 מה תלמד בקורס שלנו:

טכניקות הקריאה המהירה הן רבות ועתיקות יומין. קורסים לקריאה מהירה זמינים מאד בארה”ב, למשל, שם ניתן למצוא אותם בכל מכללה או אוניברסיטה. גם הפנטאגון והצבא האמריקאי משתמש בטכניקות אלה רבות ואף פרסם עליהן מחקרים. אנו מלמדים קריאה מהירה בישראל מאז 2003.

הקורס שאנו מציעים תופס את הקריאה המהירה כחלק מתפיסת עולם שלמה לניהול הידע, ככלי שיכול לעזור לנו להתגבר על כמויות הידע הניכרות הזמינות לנו היום דרך האינטרנט, דרך ספרים מודפסים או דיגיטאליים ואשר הופכים להיות הכרחיים לכל אדם שרוצה להישאר מעודכן.

הקורס מתבסס על כמה מהטכניקות הידועות לקריאה מהירה ואוגד אותן בתוך מערך שלם המתחיל עוד לפני קריאת הספר, על ידי פעולות הכנה והקדמה אשר מייעלות את הקריאה וחוסכות זמן ומאמץ ניכר, ומסתיים עם מיפוי החומר הנקרא לטובת הזיכרון העתידי. זוהי הסיבה שאנו אוהבים לקרוא לשיטה שלנו “קריאה תלת מימדית”, שכן מדובר בגישה מקיפה הרבה יותר לעולם הקריאה.

 למה צריך קריאה תלת מימדית

אין זה סוד שהכלים הניתנים כיום דרך מערכת החינוך אינם תואמים את הצרכים של החיים המודרניים. אני פוגשת סטודנטים רבים באוניברסיטה, אנשים צעירים ואינטליגנטים להפליא, אשר פשוט אינם יודעים ללמוד. מערכת החינוך עוסקת עדיין בהקניית ידע, במדידת הידע במבחנים, ובתגמול בתי הספר לפי תוצאות המבחנים. בתי הספר מתמקדים בהכנת התלמידים למבחנים האלה, אשר במקרים רבים מכילים ידע שאיננו שימושי או רלוונטי לחיים שמחוץ לכותלי בית הספר, וכך, התלמיד שוכח את הנלמד מייד לאחר שפלט אותו לדף המבחן. כל זה מתלווה לשפע של בעיות קשב וריכוז הנובעות מריבוי הגירויים ומחוסר הידע כיצד לנהל אותם.

וכך, גם אם הידע היום זמין לכולם, אנו מוצפים בכמויות של חומר קריאה והדרך בה אנו יודעים לקרוא אינה מספיקה עוד, היא איטית מידי ואנו לא מספיקים לקרוא את כל מה שאנו רוצים או צריכים.

 מה מייחד את השיטה שלנו

נקודת המוצא ההכרחית היא שאין כל טכניקה בעולם שתוכל לקרוא במקומך! פשוט אין! אך החדשה הטובה היא שניתן בקלות להגביר את מהירות הקריאה שלנו ואף להשיג יתרונות רבים נוספים דרך כך בשימוש במוח שלנו. זה באמת הרבה יותר קל מכפי שחשבת! פיתחנו את המתודולוגיה הטובה ביותר אשר תוכל להוביל אותך בביטחה לשיפור היכולות שלך.

אנו לא מתמקדים רק בטכניקה, שכן למרות שהטכניקה היא באמת קלה, ברוב המקרים יש לנו מנגנונים פנימיים במוח אשר עוצרים את השינוי האפשרי ומקשים עלינו לרכוש גם את הטכניקה הקלה ביותר. לכן, הקורס שלנו מתחיל מהכנת הקרקע, מההבנה של המוח ושל המנגנונים אשר פועלים בו ולכן עוזרים לך להבין בעצמך מה המוח שלך יודע לעשות, על מה תוכל לבנות, ממה צריך להיזהר ומדוע קריאה מהירה היא הרבה יותר אפשרית ממה שחשבת.

כשהקרקע מוכנה, הטכניקה פועלת ברגע וניתן ממש תוך דקה להעלות את מהירות הקריאה ב-30% ואף יותר. אנו מדריכים אותך כיצד לשפר את מהירות הקריאה שלך הן ביחס לספרים מודפסים והן ביחס לעבודה במחשב או בקורא האלקטרוני.

בשבילנו הקריאה שלך היא תהליך שלם, והתהליך הזה מתחיל מהרגע בו החלטת לקרוא ספר או מאמר. אנו מלמדים אותך לברור את הספרים שאתה קורא, להבין כבר מראש מה הם מכילים ואם הם יכולים לענות על מה שרצית, היכן נמצא העיקר ומה, לעומת זאת, שולי יותר. נלמד אותך גם כיצד לסכם את הספר כך שתוכל לזכור את תכניו גם בעתיד.

מה נדרש כדי שאפשר יהיה לקרוא קריאה תלת מימדית

נדרשים כמה דברים, ביניהם, קודם כל, לנטוש שכנועים ופרדיגמות באשר לאפשרות להשתמש במוח ולקרוא בצורה שונה מזו המוכרת. כמו כן, במהלך הקורס ניתן ללמוד כיצד ניתן להירגע בכדי ליצור קשר עם רבדים עמוקים יותר של המחשבה. דבר נוסף הנחוץ הוא אימון. פעמים רבות על מנת להקנות לעצמנו הרגלים חדשים לא מספיק לנסות פעם אחת. כפי שאומר הפתגם: החזרה (והתמדה) היא אם כל האומנויות. כשאנו חוזרים ומתאמנים אנו סוללים לעצמנו דרכים מוחיות חדשות המשפרות את יכולתנו יותר ויותר, ולכן גם את תחושת המסוגלות העצמית שלנו. אותו חלק בתוכינו שאומר ויודע כי הוא מסוגל.