אינפורמה ישראל בע"מ
הזית 21 כרמי יוסף
טל. 08-9790871
פקס. 08-9790671
in-forma@in-forma.co.il

אנחנו מלמדים אותך להשתמש במוח שלך יותר טוב.
הכלים הטובים ביותר כדי לקרוא פי 5 מהר יותר, להבין יותר ולזכור יותר.

עלינו

אינפורמה ישראל נולדה בשנת 2003 במטרה להביא לישראל רעייונות וכלים פרקטיים לפיתוח היכולות של המוח ושל האדם. בבסיס התכנים עומדת שיטת “החינוך לאלף השלישי” אשר ייסד פטריציו פאולטי וצוות מומחים מתחומי החינוך, הפסיכולוגיה והמדע. אנו עוסקים בפיתוח האדם ומתמחים בניהול ידע, בפסיכולוגיה של השינוי ושל המוטיבציה ופיתוח יכולות התקשורת האישית והבינאישית.

אנו מתמקדים כיום בלימוד שיטות וטכניקות המאפשרות לנהל את הידע דרך שיפור יכולת הקליטה המהירה של נתונים, ארגון הידע ושיפור הזיכרון.

הקורסים שלנו מציעים:

  • מודלים חדשים לתקשורת פנימית, בינאישית ומקצועית.
  • הדרכה ברמה מקצועית גבוהה.
  • דרך לימוד והעברת החומר המשלבת הנאה עם רהיטות ועומק.
  • תוצאות מידיות, מדידות, ניכרות.
  • לימוד פרקטי משולב בטכניקות.

הנפשות הפועלות:

שולמית אסיף

 

בעלי אינפורמה ישראל ומי שעומדת מאחורי המתודולוגיה.
תואר ראשון בפרסום וארט-דירקשן, תואר שני בתקשורת חברתית – שניהם נרכשו באיטליה, שם חיה למדה ועבדה 15 שנה. בעלת הכשרה ב-Counseling. בעברה עבדה בתחום הוידיאו, האירועים הגדולים והטלוויזיה באיטליה ועם חזרתה לארץ, גם בישראל.

מזה 20 שנה מתאמנת בפיתוח היכולות של האדם. את שיטת החינוך “הפדגוגיה לאלף השלישי” למדה ועדיין לומדת ישירות ממר פטריציו פאולטי באיטליה.

עוסקת בטיפוח למצוינות למבוגרים ונוער ובהדרכה לערכים, מנחה קבוצות להתפתחות אישית זה 14 שנים ומדריכה את קורסי הקריאה המהירה והקריאה התלת מימדית וכמו כן  סדנאות קריאה מהירה , “ללמוד איך ללמוד” וסדנאות שיפור זיכרון, אותן היא מעבירה בעיקר באוניברסיטאות ומכללות (אוניברסיטת בן גוריון מזה 4 שנים), בארגונים ובחברות.

מעבירה הרצאות וסדנאות בנושאים של התפיסה, המוח, הזיכרון והשימוש הנכון בהם.

בין המקימים של “עמותת פטריציו פאולטי להתפתחות ותקשורת בישראל” המפיצה את  שיטת “הפדגוגיה לאלף השלישי” בישראל ומקימת פרויקט “נערי האור” לנוער בסיכון.

אביב שור

אביב שור

סטודנט לתואר ראשון בפיזיותרפיה באוניברסיטת חיפה, בעברו ספורטאי מצטיין, שירת כקצין כושר קרבי בקבע.

עשה את קורס “קריאה תלת מימדית” עם שולמית כארבע וחצי שנים ונשאר אתה בקשר מאז, כולל שיעורים פרטיים ומעקב.
הביא את יכולת הקריאה התלת מימדית לאמנות וקורא 250 עמודים בחצי שעה (!)

מאז אפריל 2014 משמש כיד ימינה של שולמית בעבודה מול הלקוחות שלנו.

מקור ההשראה שלנו: פטריציו פאולטי – אסטרטג של המוטיבציה


פטריציו פאולטי הוא מומחה בעל שם להדרכה למוטיבציה ולניהול. הוא דמות בולטת בעולם הקואצ’ינג והמאסטרינג ונקודת התייחסות קבועה עבור מנהלים בכירים, אנשי מקצוע, אמנים, ספורטאים ופוליטיקאים, אנשי חינוך ורופאים. מזה שנים הוא מוביל בהפצת תוכניות לימוד חדשניות בכל העולם. הוא הממציא של שיטת ‘החינוך לאלף השלישי’, אשר מתבססת על עקרונות התיווך וההשלכה ושל מערכי הכשרה חדשניים.

בעשור האחרון, פאולטי שינה את התמונה הבינלאומית בעולם ההדרכה כשהוא מממש מערכים פדגוגיים למוטיבציה בעלי יעילות מוכחת. בסמינרים שלו השתתפו מנהיגים בולטים מעולם העסקים, אשר מצאו שם השראה ותשובות לשאלותיהם.

כל שנה, כמאמן, דרך תוכניות ההכשרה שלו, הוא מאמן יותר ממאה-אלף איש. פאולטי הוא גם מרצה מוערך באוניברסיטאות החשובות ביותר באיטליה ובעולם.

משנת 1997, הוא מעורב בפעילות סוציאלית נרחבת כנשיאה של הקרן ‘עץ החיים’ המקדמת כ-60 פרויקטים באיטליה ובעולם לקידום ילדים ונוער, אשר זכתה 3 פעמים בפרס נשיא הרפובליקה האיטלקית על פועלה למען זכויות הילד,  וכן של ‘קרן פטריציו פאולטי להתפתחות ותקשורת’ העוסקת בפיתוח האדם דרך קידום מחקרים מדעיים והפצת שיטת ‘החינוך לאלף השלישי’ ודרך פרוייקטים חובקי עולם כמו “בתי ספר בעולם“, מאראביליה , 21MIN ועוד

התרשמו מפאולטי ומהנואמים המרתקים שהשתתפו בסמינר 21MIN עם תרגום לעברית

בישראל קיים סניף של הקרן (ע’ר) אשר מקיים את פרויקט ‘נערי האור’ , גן ילדים בירושלים וקשר עם מוסדות אקדמאים.

ספרו “לגדול במצוינות” יצא לאור גם בעברית. צפו כאן בערב ההשקה בתל אביב