הוראות שימוש

שלום וברוך הבא.
לרשותך עומדת מתנה יוצאת דופן שעזרה לרבים להגיע להצלחות מאוד גדולות. כדי לקבל מהם את הידע המדויק איך הם עשו את זה- יש ללחוץ על הכפתור הצהוב כאן למטה. אם ברצונך לבחון את התאמתך לקורס השלם לקריאה מהירה לחץ על הכפתור הכחול והיועץ שלנו יצור עמך קשר בכדי לתת לך מידע יקר ערך עבור ההתקדמות שלך.

שימוש בתוכנה:
לפני שאתם מחפשים מה להוריד למחשב שלכם, נגיד מיד שהתוכנה נמצאת לשימושכם בעמוד הזה ואין צורך להורידה כדי להשתמש בה! כל שעליכם לעשות הוא לקרוא את ההנחיות הפשוטות ולאחר מכן פשוט ליהנות מהשימוש בתוכנה(מומלץ אף לשמור אותה ב"מועדפים").

תכנה זו נוצרה עבורכם כדי להקל עליכם קריאה של טקסטים וכדי לאמן אתכם בקריאה יותר ויותר מהירה. המילים יבזיקו למשך מספר שניות אחת, אחת ויאפשרו לכם קליטה קלה יותר של התוכן .

הנחיות שימוש:
1. קחו נשימה עמוקה. קריאה מהירה עובדת טוב יותר כשאנחנו רגועים והעיניים שלנו רגועות גם כן.
2. הדביקו בתוך החלונית שמשמאל את טקסט שלקחתם מכל מסמך Word או PDF, בשיטת העתק והדבק.
3. הגדירו את המהירות בה המילים יבזיקו. המהירות נמדדת במספר המילים לדקה שברצונכם לקרוא. מהירות התחלתית ממוצעת היא בסביבות 150 מילים לדקה ומשם… השמיים הם הגבול. כתבו את מספר המילים בחלונית המתאימה מתחת לחלונית הטקסט ולחצו על "הפעל".
4. הטקסט יתחיל מיידית להבזיק על המסך, שיהפוך לבן, באותיות שחורות גדולות וקריאות לפי המהירות שבחרתם. נסו כמה שפחות להגות את המילים שמופיעות ותנו להן בפשטות להיכנס לתודעה שלכם.
5. בתום הקטע שהזנתם תוחזרו לדף זה. תוכלו כך להזין קטעי קריאה חדשים לתוך החלונית, כשאתם מוחקים את הקודם.

* אנו ממליצים להשתמש בתכנה על גבי הדפדפן Google Chrome.
"החזרה היא אם כל האמנויות" – זכרו, ככל שתתאמנו יותר, כך זה יהפוך לטבעי יותר, קל יותר ומהיר יותר.

בהצלחה!

לקבלת מידע אודות
הקורסים וההכשרות המובילים בישראל לקריאה מהירה
ובפיתוח ושכלול מיומנויות למידה לפרטיים ולגופים
כתוב אלינו: in-forma@in-forma.co.il


או צלצל:
055-885-8582
08-979-0671

כל הזכויות שמורות לשולמית אסיף ©