קבל ממני 11 מתנות ונסה את השיטה היחודית לקריאה מהירה שתביא אותך לציונים גבוהים יותר במבחנים, תאפשר לך להשקיע הרבה פחות זמן בלימודים ותאפשר לך ללמוד בהנאה.

והכל באחריות מלאה!

שם מלא *:

טלפון *:

דואר אלקטרוני *:

עם הלחיצה על הכפתור תועבר לדף תשלום מאובטח ומוצפן. מיד עם מילוי פרטי כרטיס האשראי ואישור העסקה תקבל אישור לרכישה ואנו נשלח אליך את הערכה בדואר רשום כך שתוכל להתחיל ולהגיע להישגים שאתה רוצה בלימודים ובעבודה הכי מהר שאפשר.

או התקשר לטלפון 08-9790671


לימוד ותרגול של קריאה מהירה מביא לקפיצה מיידית במהירות הקריאה של 30% - 150%, כלומר אם עכשיו אתה קורא בדקה 200 מילים, ברגע שתקרא תוך שימוש בטכניקות שאני מלמדת, מהירות הקריאה שלך תעלה לבן 260 – 500 מילים בדקה. עם המשך האימון והתרגול, תוכל להגיע לשיפור של עד 500%, כלומר לקרוא עד 1,000 מילים בדקה.

אז אם כבר הבנת שאתה רוצה ללמוד מהר יותר בפחות מאמץ, להצליח להתמודד עם כמויות גדולות של חומרי לימוד לפני מבחנים, לזכור יותר טוב ולהבין את מה שקראת אחרי פעם אחת, אם חשוב לך להיות בעל בטחון עצמי גבוה הנובע מלמידה מהירה ואפקטיבית של ספרים, מאמרים, קבצי נתונים ודפי אינטרנט, יחד עם פיתוח עצמאי ושיפור מתמיד של יכולות הלימוד העצמי שלך, שיביא אותך להתגבר על כל אתגר לימודי שתרצה, גם אם זה נראה לא פשוט,

תדע שאני מתחייבת לעשות את כל מה שאני יכולה כדי שתשיג את היעד הזה שלך!

ועל זה יש לך אחריות מלאה!

מכיוון שהשקעתי כל כך הרבה בערכה ואני כל כך מאמינה בה, אני נותנת לך אחריות מלאה של 31 יום, במהלכם תוכל להשתמש בה, ללמוד אותה ולתרגל איתה כרצונך. ובכל מקרה, אם במהלך 31 הימים תחליט מכל סיבה שהיא שאתה לא רוצה אותה, תחזיר לי אותה ואחזיר לך את כספך, עד השקל האחרון.

הנה תעודת האחריות שלי:


שמי שולמית אסיף ואני המומחית הגדולה בישראל להכשרת אנשים ללמידה איכותית ומהירה ולהכשרתם לשיפור של יכולות הלימוד שלהם באופן עצמאי.

תחת הכשרתי למדו והגיעו להצלחות חדשות מעל 1,500 איש, חלקם במקומות כמו אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, המכון הטכנולוגי חולון, בתי ספר למחוננים בכפר סבא וברעות, ורבים אחרים.


קצת מהדברים שאומרים עלי אנשים שלמדו אצלי:


עברתי את תרגול הקריאה המהירה לפני שנתיים, בתקופת שירות הסדיר שלי. באותה תקופה שרתתי בחברון. הבאתי לבסיס כ-30 ספרים שונים, והתחלתי לתרגל בין השמירות כשאני מקדיש לזה שעה ביום, על אף העייפות.

לקח לי כ-20 יום עד שהרגשתי שאני מצליח ושאני מבין את מה שאני קורא. לקראת סוף תקופת התרגול הצלחתי לקרוא ספר פרוזה של 250 עמודים בשעה ורבע, וליהנות.

בהמשך השירות, נוכחתי לדעת בכמה הזדמנויות שונות שהקריאה המהירה שיפרה לי את היכולות בכמה רמות: בקורס קצינים, הייתי קורא את הספרים בקריאה מהירה, לומד הרבה פחות מאחרים – ומקבל ציונים גבוהים במבחנים (פשוט שחררתי…). כשנדרשתי לעשות עבודה בבה"ד 1 על ספר מסוים, קראתי עוד 4 ספרים אחרים (עיוניים) כדי לקבל רקע איכותי.

חשוב לציין שהשקעתי אפילו פחות זמן מאחרים כדי לקרוא את כל הספרים האלה.

בהמשך, בתפקידי כקצין, הרגשתי שאני מצליח לקלוט ולהבין דברים במהירות גדולה יותר, וכן הצלחתי ליישם רעיונות בצורה איכותית (הכול פשוט הסתדר). היו שיעורים שהייתי נרדם בהם, ומיד אח"כ ניגש למבחן – ובכל זאת מקבל 75 -80, כי פתאום הכרתי את חומר הלימוד (הוא נקלט לי בתת-מודע…).

כיום, שנתיים אחרי, אני ממשיך לקרוא ספרים בקצב מהיר(אפילו באנגלית) כשהבנתי הכול. אני מרגיש שהתרגול הקפיץ לי את היכולות של המוח – ומאמין שאני יכול לשדרג את היכולות שלי בעוד כמה רמות למעלה במידה ואקדיש לכך זמן ואאמן את עצמי עוד.

לסיכום, אני ממליץ בחום על הקריאה המהירה.

אביב שור

כשהתחלתי ללמוד קריאה מהירה וראיתי את ההשראה שמפעילה את שולמית, מיד התעוררה בי ההשראה הצלחתי לחבר את עצמי ללמה זה יעזור לי, למה הלימוד הזה יהיה משמעותי עבורי בכדי להשיג את המטרות שלי בחיים.

שולמית מלאה בביטחון ומעבירה את הטכניקה בצורה שמערימה על המוח של המתלמדים.
לפני כל התנגדות שהמוח רצה להעלות,

שולמית הייתה שם והסבירה בדיוק איך להתמודד עם ההרגלים הישנים, חרדת הביצועים, הפרפקציוניזם, ההערכה נמוכה בקשר לעצמך ועוד כל מיני הרגלים וכמובן אילו חלקים במוח שלנו יהיו שם לטפח את ההתנגדויות שלנו – כדאי שנכיר אותם ונדע להתמודד איתם!

הקריאה שלי השתפרה בפעם השנייה שבדקנו במהלך התרגול ועכשיו בשלב שאני מתאמנת אני רואה את יכולת הקריאה והקליטה שלי. אני יכולה לספר על היכולת שלי כרגע לקרוא ספר בשעה – אבל זה בדיוק מה שמפעיל את ההתנגדויות במוח שלנו "איך זה יכול להיות ?? " זה יכול להיות! ומה שיותר משמעותי מזה שאנחנו לומדים להתמודד עם התנגדויות בכל תחום בחיינו.

קריאה מהירה יכולה להתאים לכל אחד! גם למי שלא צריך ללמוד כמויות עצמות של חומר או ליהנות מקריאה יותר מהירה, למרות שאחרי זה התשוקה לקרוא ספרים גדולה יותר!הגיע הזמן לגלות את הגאונות שבנו!
תודה שולמית וכל הצוות הערכה רבה שלוחה אליכם

שחר כהן, סטודנטית לפסיכולוגיה

מיד לאחר הקריאה המהירה התחלתי בתרגול. בשלב הזה ייתכן שכדאי שאספר שאני עובדת 10-12 שעות ביום (לא כלל נסיעות), בהן נדרשים ממני ריכוז ואחריות מירביים.

יחד עם זאת- התמדתי בתרגול. זכיתי לחודש נפלא של קימה מוקדמת כל בוקר וקריאת כמות ספרים שרק חלמתי עליה עד אז.

אבל לא על זה רציתי לספר. רציתי לספר דווקא על דברים נפלאים נוספים שקרו לי במהלך החודש של התרגול וגם לאחריו. מאז הקריאה המהירה אני מרוכזת הרבה יותר בעבודה, גם בשעות מאוחרות.

בנוסף, מלוות אותי תחושות של רגיעה פנימית, אני יותר סבלנית ועומדת טוב יותר בלחץ.

בהתחלה לא קישרתי בין דברים אלו לתרגול, אבל באמצע השבוע שלאחר סיום חודש התרגול הרגשתי שהרגיעה ותחושות השליטה והריכוז פוחתות.

אז תנחשו מה עשיתי? –קראתי ספר והכל חזר!
מאז אני מקפידה לקרוא לפחות ספר אחד באמצע השבוע, ועוד אחד בסופ"ש, פחות מלשם הקריאה, ויותר למען כל המעלות הנפלאות הנלוות.

ענת א. , קצינה בצה"ל

קריאה מהירה פתחה אופקים חדשים במוחי ואפשרויות חדשות. הוא מאפשר לי ליצור קישורים בין רעיונות, להתמודד עם כמות ואיכות של חומרים שבדמיוני היו מעבר ליכולתי להתמודדות בזמן נתון.

אני מצליחה להפיק מעצמי בהירות מחשבתית ודיוק רק לעין ערוך בגישתי המחקרית והבינאישית כאחד.

טל בלבן דותן – חוקרת מוח.

"יום לאחר התרגול כבר קראתי 80 עמודים ב-20 ד' וזה משהו שממש לא עשיתי קודם"

ד"ר רבקה ברגר, רופאה בבי"ח סורוקה ומרצה בבי"ס לרפואה באונ' בן גוריון

בכל שאלה שיש לך לגבי הערכה תוכל לקבל תשובה מיידית
משולמית בטלפון 08-9790671


ילדים, נערים, צעירים ומבוגרים בגילאי 11-78 שנה הגבירו את מהירויות הקריאה שלהם במאות אחוזים והגיעו להישגים יוצאי דופן בבית הספר, בתיכון, בבגרויות, בלימודים בצבא, בפסיכומטרי, באוניברסיטה כסטודנטים לתארים ראשון, שני ושלישי במקצועות שונים שביניהם עריכת דין, היי-טק, מקצועות ההנדסה השונים, פסיכולוגיה, וכמובן גם אנשי הוראה – פרופסורים הבאים לשפר את מיומנויות הקריאה שלהם.

כדי שתבין אם באמת יש לך צורך להעלות מאוד את מהירות הקריאה שלך ואת ההבנה שלך, אם ברשימה הבאה אתה נתקל אפילו בדבר אחד ש"מדבר" אליך, אני ממליצה מאוד שתמשיך לקרוא:

 • יש לך יותר ויותר חומר לקרוא אבל הזמן שאותו אתה יכול להקדיש לכך הולך ומתמעט.
 • רוב החומרים שאתה קורא מלאים במידע לא רלוונטי שמבזבזים את הזמן שלך
  ולכן אם היית יכול לדלות מהחומר הנקרא רק את המידע שדרוש לך זה היה מאוד עוזר לך.
 • אתה יודע שיש אנשים שקוראים הרבה יותר מהר, אבל קשה לך להאמין שגם אתה יכול.
 • אחרי שאתה קורא חומר, אתה זוכר רק מעט ממנו וצריך לקרוא שוב.
 • הצורך להספיק, לקרוא ולדעת הכל מלחיץ אותך.
 • אתה לא מגיע לדברים שכיף לך לעשות
 • אתה לומד מאוד קשה.
 • אתה לומד יותר מדי שעות ביום.
 • אתה נלחץ לפני מבחנים והכנה למבחנים כבר הפכה לסיוט.
 • אתה דוחה את ההכנה למבחנים עד הרגע האחרון, ואז כבר חייב לעשות הכל בלחץ.

ומרוב קשיים, אתה כבר כמעט בטוח שחייבים להיות כמו כולם, שלעשות שינוי צריך להיות קשה מאוד, שאתה חייב לדחות את השאיפות הגדולות שלך כי יש אנשים, אפילו קשולמיתם לך, שאומרים שאי אפשר.

הסיכויים להגיע לציונים גבוהים ולהצליח בלימודים הופכים לאט לאט להיות דברים שאתה שוקל לוותר עליהם, כי זה נראה קשה מדי. זה לא קורה מיד, אבל כשאתה בוחן לאחור מה קרה איתך בשנים האחרונות, התמונה קצת עגומה. ככלל, נראה שהקשיים נערמים ונראה שהאפשרויות הולכות ונעלמות.

אז מה בעצם דרוש לך, מה יכול לעזור לך להתקדם בחיים למקומות שחשובים לך?

הקדשתי את חיי ללימוד ולמחקר של שיטות וטכניקות המאפשרות לנהל את הידע דרך שיפור יכולת הקליטה המהירה של נתונים, ארגון הידע ושיפור הזיכרון. כתוצאה של עיבוד הידע הזה הכנתי עבורך פתרון מקיף וחדשני.

האנשים שאיתם אני הכי נהנית לעבוד הם אלו שמוכנים להרחיב את המסגרת שלהם בעוד סנטימטר, שמתמודדים עם האתגרים ורוצים באמת להצליח בלימודים ובכלל בכל תחומי החיים. אלה אותם אנשים שיודעים שיש יותר, שאפשר לעשות דברים אחרת, ברוגע, בסובלנות, להציב את הרף גבוה ולראות אותו מתקרב בכל רגע, דרך הצלחה קטנה אחת ועוד אחת ועוד אחת.

למען השיפור וההצלחה של אנשים כאלה התחייבתי לעשות הרבה יותר.
כחלק מההתחייבות העמוקה הזו סקרתי ושאלתי מעל 4,000 אנשים ובדקתי את הצרכים האמיתיים שלהם, הבנתי לעומק מהם הדברים שיעשו עבורם קפיצה וכך הכנתי עבורך את אותו פתרון כולל ויסודי. בעזרתו תוכל להשיג את הדברים הבאים:


 • תדע להתגבר על כמויות גדולות של חומרי קריאה (אתה ודאי זוכר את אחוזי השיפור עליהם דיברתי בתחילת העמוד).
 • תוכל ליצור מיקוד ולדלות את העיקר מכל טקסט או ספר.
 • תבין ותפנים את ההרגלים שעליך לטפח כדי להגדיל את מהירות הקריאה שלך עוד ועוד.
 • תוכל לזכור יותר טוב את מה שקראת ולהבין יותר.
 • תדע להציב מטרות לקריאה מדויקת ואפקטיבית יותר.
 • תשיג רוגע פנימי בכדי לשפר את יכולת הקריאה שלך.
 • תוכל ליהנות מקריאה ועדיין להשיג תוצאות מרשימות.
 • יהיו לך כלים בעזרתם תשתמש במוח שלך אחרת.יהיו לך כלים בעזרתם תשתמש במוח שלך אחרת.
 • תיעזר במיומנויות של קריאה מהירה כדי לנהל ולהחליט טוב יותר.
 • תדע למפות את מה שקראת לטובת הזיכרון בעתיד.

מה שחשוב לי הוא שאתה תוכל לקרוא מהר מאוד ולהפעיל את המוח שלך בצורה חדשה ושונה ממה שיכולת עד עכשיו.

אם אתה מוכן, מיד אספר לך על "הערכה השלמה לקריאה מהירה" שגם אם טעמת חומרים ממנה אתה עומד להיות מופתע מהאיכות ומהשיפור המהיר שלך כשתחזיק את הספר הראשון ביד ותעשה את הצעד הראשון בדרכך החדשה, צעד גדול עבור ההצלחה שלך.

אבל לפני כן, אני רוצה לעשות עבורך 12 דברים:1. לתת לך את "נפלאות התפיסה".

סרט של כשעה ובו תלמד גם בוידיאו מהן היכולות של המוח שלנו, איך המוח תופס את המציאות, תדע את תשעת הסודות שמסבירים מה המוח שלנו כבר עושה ולכן, על מה אנחנו יכולים לסמוך, ממה אנחנו צריכים להיזהר ולקבל את כל ההסברים המדעיים מדוע קריאה מהירה היא אפשרית - זהו הבסיס להכין את היכולת החדשה שלנו.

ערך המתנה הזו: 350 ₪2. לאפשר לך לקרוא פרקי קריאה מספרים נבחרים ומרתקים כדי לאמן את הקריאה המהירה תוך כדי קריאת מעניינים.

קיבלנו אישור מיוחד מ"כנרת זמורה ביתן" לתת לכם פרקים ראשונים מספרים מרתקים ונבחרים כדי שתוכלו להתאמן בקריאה מהירה. הכנו עבורכם גם שאלות כדי שתבדקו את רמת הבנת הנקרא שלכם - אנחנו אוהבים הישגים קונקרטיים!

ערך המתנה הזו: 160 ₪3. ללמד אותך איך להשתמש בצורה הטובה ביותר במפת ארגון חשיבה.

יש לנו עבורך סרט שלם וגם חוברת שילמדו אותך איך להשתמש בכלי עבודה נפלא שעוזר לסדר ולארגן את כל מה שקראנו. מפת ארגון חשיבה טובה לסיעור מוחות, לארגון פרויקט, לסיכום הרצאה או ספר ולהכנה למבחנים. כלי כל כך פשוט ויעיל שלבטח תתאהב בו גם אתה.

ערך המתנה הזו: 340 ₪4. לתת לך גישה למערך שלם של קישורים למוזיקה, מאמרים ועוד חומרים.

ארגנו עבורך רשימת קישורים מיוחדת שתחסוך לך הרבה הרבה זמן חיפוש. יש שם קטעי מוזיקה שתוכל שתוכל להקשיב לה ברקע בזמן הקריאה, אבל גם קישורים למאמרים מדעיים מעניינים להעשרה, לטכניקות חינמיות ברשת שבדקנו עבורך ואנו ממליצים עליהן... בקיצור, כל טוב.

ערך המתנה הזו: 120 ₪5. לתת לך את הקורס השלם לשיפור הזיכרון.

לזכור טוב יותר זה אפשרי ואפילו פשוט. ייש לנו מסלול שלם עבורך ובו חוברת ובה כל ארבעת השלבים של הזיכרון וכיצד ניתן לשפר את הדרך שלנו לקלוט ולזכור טוב יותר.

ערך המתנה הזו: 650 ₪6. להעניק לך מתנה יוצאת דופן שהיא לבדה מאפשרת להתקדם הרבה מאוד: התוכנה הבלעדית לקריאה מהירה.

התוכנה שעוצבה במיוחד עבורנו כדי לקרוא בקריאה מהירה על המחשב שלכם. אנו מעניקים לכם אותה באופן בלעדי כדי שתתקינו אותה על המחשב שלכם ותוכלו לקרוא בעזרתה במהירות וביעילות.

ערך המתנה הזו: 540 ₪7. ללמד אותך את ההירגעות השלמה של הגוף הפיזי.

היכולת ליצור שקט פנימי באופן רצוני היא אחת המיומנויות הנדרשות ביותר היום. הקלטתי עבורך טכניקה חכמה שניתן פשוט להשמיע במשך היום או לפני השינה כדי להירגע לעומק ולהשיג לעצמך תפקודים טובים יותר של המוח.

ערך המתנה הזו: 180 ₪8. לתרגל אותך בהרגעת העיניים.

העיניים שלך עובדות קשה, אז צריך לתת להן לנוח. בעזרת התרגילים תרגיע את העיניים ביעילות ובמהירות ותשפר את היכולת שלך לקלוט מידע. יש שם את כל ההסברים הנדרשים לך כדי להתחיל מיד להרגיע את העיניים שלכך.

ערך המתנה הזו: 130 ₪9. להכשיר אותך בסדנת מיומנויות למידה שלמה שפיתחתי שעושה בדיוק כפי שאומר השם שלה: "ללמוד איך ללמוד".

סדנה שלמה של 4 שעות בוידיאו וגם חוברת כדי ללמוד איך ללמוד.סדנה שלמה של 4 שעות בוידיאו וגם חוברת כדי ללמוד איך ללמוד. שורה של הבנות וסיכום של מחקרים מתורגמים לעצות פרקטיות כדי לשפר את דרך הלימוד שלך ולהשיג תוצאות טובות יותר. הסדנאות מתקיימות באוניברסיטת בן גוריון ובמכון הטכנולוגי חולון וכאן היא מוגשת לך במקום שנוח לך לקבל אותה, אין צורך לנסוע לשום מקום.

ערך המתנה הזו: 750 ₪10. לתת לך את הרצאת המומחה להתפתחות תינוקות, רני אור.

רני אור מומחה להתפתחות תינוקות, והנציג הבלעדי של דומן בישראל (אשר כתב את ספר איך ללמד את תינוקך לקרוא). יתן לך הרצאה בוובינר המתמקדת בהבנת מוחם של התינוקות, וכיצד ניתן לגרות אותו על מנת להאיר את הפוטנציאל האדיר הגלום בו כבר מגיל מאוד צעיר.

ערך המתנה הזו: 165 ₪11. ללמד אותך את התזונה הנכונה בתקופת המבחנים בכל שעה, ולהישאר יעיל מפי הדיאטן הקליני ניר פינק.

ניר פינק דיאטן קליני, מומחה בתזונת ספורט, ומרצה בווינגייט. יתן לך טיפים מעשיים אודות התזונה האופטימלית בתקופות של לימודים, מבחנים, ועומס מצטבר. ובנוסף ניר ילמד אותך מהם ההורמונים שפוגעים ביכולת שלך לשלוף מידע בקלות מהזיכרון, וכיצד להמנע מהם בעזרת תהליך תזונתי נכון.


12. ללוות אותך במשך 45 יום!!!

תקבל ממני כל יום מייל ובו הנחיות ברורות כיצד לעבוד עם הספר ולרכוש את היכולת, ואני אעמוד לרשותך לכל השאלות וההכוונות להן אתה זקוק.כל המתנות יחד שוות 3,460 ₪, וכל זאת כדי שתנסה ללא התחייבות מצידך את
"הערכה השלמה לקריאה מהירה".


שם מלא *:

טלפון *:

דואר אלקטרוני *:

עם הלחיצה על הכפתור תועבר לדף תשלום מאובטח ומוצפן. מיד עם מילוי פרטי כרטיס האשראי ואישור העסקה תקבל אישור לרכישה ואנו נשלח אליך את הערכה בדואר רשום כך שתוכל להתחיל ולהגיע להישגים שאתה רוצה בלימודים ובעבודה הכי מהר שאפשר.

או התקשר לטלפון 08-9790671


" בתחילת הלימוד, אני חייב להודות- היו לי ספקות לא מעטים. האם זה אפשרי לקרוא במהירות של יותר משני עמודים לדקה? הרי זה בלתי אפשרי לקרוא ולהבין בכזו מהירות.

ובכן, טעיתי. בגדול!

את הסקפטיות הטיפשית והמיותרת למדתי לזנוח כבר מההתחלה, ובאמת, גיליתי שזה לא רק שאפשר לקרוא יותר משני עמודים לדקה-אלא הרבה מעבר לזה. כיום אני יכול לקרוא בזכות שולמית 5 עמודים לדקה, ולהבין אותם בצורה עמוקה יותר מאי פעם.

אני מאמין שבכלי הזה אשתמש עוד המון בחיי- בבגרויות, באוניברסיטה ועוד ועוד... אני מאושר שזכיתי ללמוד איך לקרוא כשורה, ואני בהחלט מאמין שניתן להשתמש בכלי הזה בכל גיל, בכל הזדמנות ולכל מטרה. " .

אני מקווה שרשמתי כמו שצריך, ובהזדמנות זו, אני רוצה להודות לך מקרב לב, אני באמת מאושר שזכיתי ללמוד איך להשתמש במוח (ולרסן את השומר...) כמו שצריך.

המשך שבוע נפלא ונשתמע בקרוב,

דייב בן-דור

שלום רב, שמי נוי והנני סטודנט להסטוריה באוניברסיטה העברית בירושלים, את הקריאה המהירה למדתי משולמית, בעודי באמצע שנה א' כשבוע בלבד אחרי שסיימתי את התרגול. חיכה לי מבחן בנושא יוון העתיקה, מלא פרטים וחומר קריאה רב.

ללא לאות הפשלתי את משקפי וניגשתי לעבור על החומר בשיטה החדשה שלמדתי,ואכן הצלחתי לקרוא את כל החומר (סה"כ מעל 750 עמודים ונשאר לי די זמן לעשות חזרות כמו שצריך).

במהלך המבחן הרגשתי שידיעותי לא היו מספיקות ואכן הציון שקיבלתי לא היה מספק בעליל. אחרי רוגז קצר על שולמית, קריאה מהירה, השיטה והעולם האקדמי, עצרתי ונשמתי בשיטה שלימדה שולמית כדי להירגע.

הבאתי בחשבון את העובדה שמכיוון שהייתי חדש בשיטה לא ביצעתי את הטכניקה במיומנות מספיקה כדי לקבל את ההטבות המקסימליות ממנה.

המשכתי להתאמן בדרך הקריאה החדשה ולקראת המועד הנוסף עברתי על כל החומר פעמיים.

ואכן הרגשתי בנוגע לחומר היתה טובה בהרבה, אחת הסיבות לכך שמיומנותי המשתפרת בשיטה איפשרה לי להבין את החומר בצורה טובה יותר מהפעם הראשונה. וכך, מבלי שהשתמשתי בקריאה רגילה, הצלחתי להתכונן למבחן שקריאה היא חלק גדול מההכנה אליו ולקבל ציון של 91 ! אם למבחן בהיסטוריה הקריאה המהירה אפשרית, אז אני מאמין שלכל מקצוע אחר היא גם.

נוי מורדיקוביץ, סטודנט להיסטוריה ובלשנות

בס"ד
"איני יודע איך להודות לכם אני נעזר בטכניקות שלכם………
והתוכנה הזו!!! זה פשוט לא יאמן כמה שאני קורא במהירות איכות ההרגשה היא פשוט פשוט
נ פ ל א ה!!! אני תקוה שכולם ילמדו זאת והעולם יתקדם לתכליתו ע"י למוד מהיר ואיכותי ו ט ו ב"

יצחק לוין

אני לא כל כך יודע איך להתחיל לספר לך על החוויות שלי מקריאת ספר, עברתי לא מעט מאז התרגול ונראה שמצאתי את הדרך שלי לקרוא. בדיוק עכשיו סיימתי לקרוא ספר מאוד מרגש והצלילות שלי לתוך הכתוב היו מדויקות להפליא פשוט לא להאמין. אז שוב המון המון תודות יש לך ידע מדהים ויש לי המון מה ללמוד ממך.

רונן כהן

רציתי להודות לך על לימוד הקריאה המהירה הנפלא, אליו הגענו בעקבות בננו אסף, כשראינו עד כמה השיטה עזרה לו בלימודיו באוניברסיטה.

החלטתי להשתתף בלימוד כיוון שלא אחת מצאתי את עצמי נאלצת לחזור על קריאת טקסטים שוב ושוב על מנת להבין ולזכור.

כעת מספר חודשים אחרי הקריאה המהירה אני מרגישה מאד ממוקדת, ההבנה שלי הרבה יותר טובה, הרעיונות המרכזיים פשוט מגיעים ככה מבלי שאתאמץ, זה מדהים לגלות אילו יכולות יש לנו ועד כמה ניתן לשכלל אותן על ידי אימון.

שולמית,הוקסמתי מיכולתך הנפלאה להעביר את התרגול בצורה כל כך מהנה, מעניינת וחוויתית, קיבלתי מהקריאה המהירה מעבר ליכולת לקרוא ולהבין טוב יותר ומהר יותר, תובנות ורעיונות שמשמשים אותי בתחומים רבים אחרים.המון המון תודות.

פרסיה סיגל

בכל שאלה שיש לך לגבי הערכה תוכל לקבל תשובה מיידית
משולמית בטלפון 08-9790671


למה יש אנשים שלא יכולים לעשות את הצעד הבא?

בשנים בהן אני מלמדת קריאה מהירה ופיתוח מיומנויות למידה, ראיתי שכמו שבכל דבר בחיים ישנן התמודדויות. גם בלמידה הן קיימות, אני אוהבת לקרוא להן הזדמנויות.

כדאי לשים לב שרוב האנשים מתייחסים בספקנות לאפשרות להפעיל את המוח במהירות שונה ולהגיע להישגים אחרים. כולם יודעים כמה חשוב ללמוד ולדעת את כל החומר למבחנים.

מה שלא יודעים הוא שזה קשה פשוט מכיוון שמעולם לא למדת איך לעשות את זה נכון. בבית הספר פשוט לא מלמדים אתנו ללמוד איך ללמוד ולעשות זאת ברציפות, בכל פעולה שלנו בחיים.

אז מה התועלת כאן עבורך?

התועלת הראשונה היא שאתה יכול להפעיל את המוח שלך טוב יותר ולהגיע להישגים הרבה יותר גבוהים, בזמן קצר יותר. והתועלת השניה היא שאתה יכול לעשות את זה בדרך שכבר נבדקה והוכחה הרבה מאוד פעמים, שיש לי המון ניסיון בללמד את זה שבעזרתו תשפר מאד את יכולת הלמידה שלך מבחינת מהירות, זמן והבנה.

עכשיו אני רוצה להציע לך את הדבר עצמו.

הערכה השלמה לקריאה מהירה מורכבת מחלק עיוני וחלק מעשי. בחלק העיוני תקבל את התיאוריה, הידע הדרוש כדי שתבין היטב מה אתה עושה ולמה אתה עושה זאת. החלק המעשי הינו לימוד תוך תרגול ויישום של הטכניקות השונות.

חלק עיוני

כאן תלמד את תשעת החוקים בעזרתם המוח תופס את המציאות.
תדע מה המוח עושה היום בלעדיך, על מה אפשר לסמוך, ממה צריך להיזהר ולמה באמת אפשרי לקרוא בקריאה מהירה (הרציונל המדעי).

כדי להכיר את המוח שלך, לדעת איך הוא עובד, וכדי להשתמש בו טוב יותר ולקרוא מהר יותר אלמד אותך מבנה של החלקים הרלוונטיים במוח כגון ההיפוקמפוס והאמיגדלה ואת תפקודיהם.

בשלב זה תבין, למשל, את הקשר של התפיסה לרגש, ואת הקישור המיידי לקריאה מהירה וזיכרון. כמו כן תבין טוב יותר את תפקודי שתי ההמיספרות של המוח והקשר שלהן לקשב וריכוז, מהי חשיבות "הפרשן", "השופט" ו"השומר" והשפעתם על כל שינוי בחייך, תדע מהם המנגנונים שיכולים לעצור אותך ואיך להתגבר עליהם. דוגמה מעולה היא איך להתגבר על "בלאק אאוט".

יוסבר לך ותתרגל תרגיל להרגעת העיניים וכמו כן תלמד איך העין עובדת ומדוע אנו נתקלים באשליות אופטיות.
בהמשך נקבע בקלות את מהירות הקריאה שלך היום על מנת להבין את הרמה והדגשים שעליך לבסס מייד וכך נבחן את מה שמאט את הקריאה שלך היום ונרד לעומקו.

חלק מעשי

נתרגל את הנושאים הבאים:

 • קריאה מהירה - הטכניקה, האצבע ככלי ושלושת הדרכים והמצבים לקריאה מהירה נכונה
 • תרגול ראשוני והיווכחות בהעלאת מהירות הקריאה
 • תרגולים ומדידות נוספות להעצמת המהירות
 • קריאה מהירה על גבי מחשב
 • הסבר על איך לתרגל ולהתאמן
 • קריאת על תרגילי הרחבת שדה הראייה, הנחת יסודות ואימון.
 • קריאת על – איך משתמשים בזה, כיצד לשפר את היכולת.
 • "תמצא מה שאתה מחפש" – הגדרתה של מטרה ותכונותיה.על מנת להשתפר כל הזמן בקריאה מהירה.
 • הכנת הקריאה והארגון שלה - מה שניתן לעשות כדי לקבל כמה שיותר מידע על הספר לפני קריאתו
 • תרגול והפנמת הירגעות – כדי להגיע לרמות המחשבה העמוקות שלנו
 • מיפוי: איך למפות את מה שקראנו דרך "הדף הלבן"
 • סגירת הפרוצדורה השלמה
 • מיומנויות למידה: טיפים ותרגילים, לשימוש טוב יותר במוח לשיפור הידע והמיומנות של הקריאה.

התעניינת והגעת כבר לכאן, אז תן לי להשביע את סקרנותך ולחלוק איתך כמה שאלות ששאלו אותי לאחרונה ושבטח יעניינו אותך:1. האם כל אחד יכול ללמוד קריאה מהירה?

היכולת הזו כבר טמונה בנו, אך אנו איננו מאומנים להשתמש בה לשם קריאה. ולכן, מי שמסוגל היום לקרוא, יוכל לקרוא גם בקריאה מהירה– אין צורך ביכולות מיוחדות לשם כך.2. האם זוכרים את תוכן הספר כמו בקריאה רגילה?

יש להבדיל בין יכולת לימוד ויכולת זיכרון: שני התפקודים האלה קורים בשני אזורים שונים במוח ולכן, לא במחויב קשורים אחד לשני. מכיוון שאנו לומדים בקורס את מבנה המוח ואיך עובד הזיכרון, ובהתחשב בכך שאנו לומדים לעבוד עם המחשבה העמוקה ובונים מעין "מנוע חיפוש" במוח, ברוב המקרים נזכור יותר מהחומר.3. זה בטוח עובד?

בעולם כולו מיליוני אנשים כבר למדו לקרוא מהר, ועושים זאת באופן קבוע. מעל 1500 איש למדו אצלי,

מעל 1,500 אנשים למדו ויישמו את הקריאה המהירה, יש לנו עשרות רבות של עדויות של לפני ואחרי לימוד השיטה, המוכיחות שהיא עובדת מצוין.4. עד מתי ההצעה שלך זמינה עבורי?

ישנה כמות מוגבלת של 100 ערכות ומתוכן 40 הראשונות בלבד יקבלו בונוס בלעדי באימייל, ממני.
כפי שודאי הבנת, אני מעריכה מאוד את מעטפת הידע שהערכה הזו מעניקה, ולכן לבונוסים ערך גבוה מאוד והם ניתנים במידה מדודה בלבד.
אפשר לרכוש את הערכה ויחד איתה את האימון. לאחר מכן הדלתות ינעלו וכל תשומת הלב שלי ושל הצוות שלי תוקדש להכשרת התלמידים החדשים.בכל שאלה שיש לך לגבי הערכה תוכל לקבל תשובה מיידית
משולמית בטלפון 08-97906715. יש כל כך הרבה קורסים שמציעים ללמד אותי חומר כזה ואחר, למה דווקא קריאה מהירה?

הנה שלוש סיבות מצוינות למה קריאה מהירה היא בחירה טובה מאוד:

1. קריאה מלווה אותך בכל רגע ביום – קריאה היא פעולה הכרחית אותה אתה במילא עושה בהרבה מאוד זמנים מקומות ביומיום שלך. לכן שיפור שלה משפר משמעותית הרבה תחומים בחיים שלך.

2. שינוי זעיר מוביל לתוצאות ענקיות – שיפור במהירות הקריאה ובהבנת החומר יוצר שינוי ענק לאורך זמן. אפילו אם הוא קטן, נאמר רק 50%, כמות הזמן שתחסוך וההישגים אליהם תגיע עם הזמן רק יתעצמו וילכו.

3. קל ומהיר לקרוא מהר יותר - זוהי מיומנות קלה יחסית לרכישה ואפשרויות התרגול והשיפור בה רבות וזמינות מאוד. הכל נעשה מהר ומייד מתחילים לקרוא, הרבה יותר מהר מכל אפשרות אחרת.6. בתכל'ס, בכמה אפשר להשתפר?

באופן ודאי השיפור הוא בין פי 1.3 לבין פי 2.5 ממהירות הקריאה הנוכחית שלך. לעתים קרובות יותר והרבה יותר.

בקיצור שולמית, נראה שאת מאסטר במה שאת עושה. וההרגשה נפלאה להגיע לטוב ביותר. נכון אין לי למי להשוות בתחום הקריאה ….אבל כפי שאמרת בהדרכה שלך, השוואה היא חסרת ערך. כל אחד חשוב שישווה לעצמו ולהישגיו. ואת זה אכן אני יכולה כבר לומר מההתנסות האישית שלי.

ביום הראשון עוד בטרם אדע דבר על השיטה קראתי בדקה 20 שורות. אח"כ החלטתי שאקרא בדקה 26 שורות וקראתי 24. אח"כ החלטתי שאקרא 30 שורות בדקה, וקראתי 40 שורות.

ביום השני, כשידעתי רק מחצית התיאוריה, קראתי ב-20 דקות – 15 עמודים ואח"כ ב 25 דקות – 40 עמודים.

היום לאחר 3 ימי תרגול קראתי ספר בן 216 עמודים בשעה ורבע. וזה כולל גם הבנת הנקרא כמובן! אני יודעת שאקרא מהר יותר, ושככל שאתרגל אשתפר.

תודה רבה שולמית. אני אמליץ עליך בחום לכל מכרי.

יעל טלמור

קודם כל, תודה רבה, אני מאד שמח שהשתתפתי בלימוד ושהצלחתי להתגבר על תקופת האימונים, אותה אגב אמשיך (אולי קצת פחות באינטנסיביות, כי התחילו להגמר לי הספרים) בזמן הקרוב כדי להשתפר ולהגביר את הקצב.

קצב הקריאה שלי הוא כ150 עמודים לשעה ואני מקווה שעם הזמן הוא עוד יעלה.

בסביבתי הקרובה מספר אנשים כבר התחילו להתעניין בנושא, ואשמח להמליץ להם על הקריאה המהירה.

קיריל לשצ'יבר, איש קבע וסטודנט

אני חייב לספר לך על ההתנסות המדהימה שהייתה לי ביום שישי. הייתי צריך להגיש עבודה לאוניברסיטה על סמך חומר שהייתי צריך לקרוא במשך חודש ולא הספקתי לקרוא.

כבר עמדתי לוותר על הגשת העבודה ואז החלטתי לנסות להשתמש בקריאה המהירה. סיימתי לקרוא את כל החומר ולענות על העבודה בתוך 4 שעות!! בנוסף לכל זה לא הרגשתי מותש בסוף התהליך אלא רענן ורגוע לגמרי. מדהים.

אסף פרסיה, סטודנט לחינוך7. האם מאבדים את היכולת לקרוא בצורה הרגילה?

לא ולא! אמרו כבר החכמים: מה ששלך באמת לא יכול להילקח ממך!
אנו לומדים להשתמש באזור אחר במוח בשביל לקרוא. ועם זאת אנחנו שומרים על הדרך שכבר עומדת לרשותנו.

כשברצוננו פשוט ליהנות מהקריאה כמו שאנו רגילים, כשקוראים פרוזה או שירה, למשל, נוכל תמיד לקרוא אותו בדיוק כפי שעשינו עד היום.8. למי מתאימה הערכה?

למי שמבין שכדי להצליח צריך לאפשר לעצמך לקבל ידע חדש ומוכן לעשות זאת.
למי שכבר הבין שהוא רוצה לדעת ללמוד איך ללמוד.

למי שראה שהוא עוד לא יודע מספיק על קריאה מהירה אבל יש לו תשוקה אמיתית להצליח.
למי שרוצה לעבור את שנת הלימודים ממקום טוב יותר.

וכמובן שלתלמידים בכל מקצועות הלימוד, סטודנטים לתואר ראשון, שני ושלישי בכל המקצועות בהם קוראים הרבה או שיש בהם צורך לאסוף נתונים מסויימים מתוך הררי נתונים.

רק כדי לתת כמה דוגמאות למקצועות הלימוד בהם אנשים משתמשים בקריאה מהירה:

משפטים, רפואה, מנהל עסקים, שיווק, מדעי המחשב, מתמטיקה, הנדסה בכל תחומיה, ביולוגיה, מידענות, ראיית חשבון, פסיכולוגיה, חינוך, ביוטכנולוגיה ועוד רבים. למעשה, כל מקצוע לימודי שיש בו חומר רב ללמוד ולדעת במהירות.9. למי הערכה לא מתאימה?

הערכה לא מתאימה ולא תתאים לעולם למי שמצפה לקנות את הערכה, להניח אותה על המדף, לקום בבוקר ולהתחיל פתאום לקרוא מהר יותר - זה לא עובד ככה.
תצטרך לצפות בחלק מהסרטונים וחומרי הלימוד או בכולם, למלא את האינדיקציות שיגיעו אליך במייל בכל יום, להתאמן בפיתוח המיומנות בעזרת לפחות חלק מהכלים שמוצעים לך ושבהם אתה מקבל הנחיה ואימון לתקופה משביעת רצון ביותר ליישם וליישם.

ברגע שתעשה את זה, תקרא יותר ויותר מהר. בלימודים תגיע לפסגות חדשות בכל שלב בו אתה נמצא. היכולת שלך להירגע לעומק ולהגיע שוב ושוב לשיא שלך תחזור שוב ושוב, בעוצמה גדלה והולכת, גדלה ומשתפרת, אחרי שעשית עבודה אמיתית.10. אוקיי, את שולחת לי ערכה בדואר. שילמתי כסף ואם עכשיו אני לא מצליח, איך אפשר להתקדם מכאן?

המסלול אותו הכנתי עבורך רק מתחיל כשקיבלת את הערכה ואתה מחזיק בה. ברגע זה אתה למעשה מתחיל באימון, ובהכשרה הצמודים שלך להפוך לאדם שבאמצעות קריאה מהירה יותר מגיע להישגים גדולים הרבה יותר בחייו.

תקבל ממני מיילים יומיים עם אינדיקציות ברורות מאוד מה עליך לעשות בכל יום וכמו כן תוכל לשאול אותי במהלך היום את כל השאלות הבוערות שלך ותקבל עליהן תשובות. הקשר בינינו נעשה באמצעות קבוצת הפייסבוק הסגורה שלנו, כך שהמידע אינו נראה על ידי אנשים שאינם שייכים לאימון.

הקבוצה הזו היא מקור לידע רב מאוד אותו תקבל מכיוון שתיחשף לשאלות שאנשים אחרים שואלים שהתשובות לרבות מהן יאירו גם לך היבטים חדשים ומרעננים ואיתם אפשרויות חדשות עבורך.קשה למצוא את המילים הנכונות כדי להמליץ על הקריאה המהירה. לא בגלל שאין מה להגיד אלא בגלל שקיים חשש שהמילים הגדולות יבריחו ספקנים, כמוני.

לכן אשתדל פשוט לתאר את התוצאות: אחד השינויים הבולטים שאני חווה הוא השמחה וחוסר המתח שמלווים עכשיו את הלימוד. אני יודעת שאם אני צריכה ללמוד נושא מסוים, להבין סוגיה כזאת או אחרת, אני בהחלט אוכל לעשות זאת.

אני לא חוששת ממאגרי ידע עצומים שקודם נראו לי מייאשים אפילו. היום אני יודעת, שבתוך זמן סביר, אוכל להכיל כמויות של טקסטים שיאפשרו לי הכרות ממשית עם כל נושא שאבחר.

שוב, רק כי אני לא רוצה להרתיע אנשים שמפחדים ממילים גדולות, אני נמנעת מאמירות דרמאטיות מדי, אבל אם לא הייתי צריכה להתאפק בפירוש הייתי אומרת שהקריאה המהירה היא ממש מה שהיה חסר לי בחיים (חוץ מעוד כסף ובית בכפר).

אני רצינית לחלוטין: זה פינה בעבורי שעות ארוכות שהיו חסרות לי ובמיוחד, העובדה שאותי הכי הפתיעה- שנוצרה הבנה טובה יותר של הנקרא: לא רק שאני קוראת מהר יותר, אני מבינה הרבה יותר טוב.

אחרי שעה-שעתיים של קריאה מרוכזת אני יוצאת עם רעיון ברור ביותר של הספר ועם הבנה עמוקה של פרטיו. אני יודעת שזה נשמע מטורף, אבל האמת היא שזה פשוט עובד.

אם בעבר הייתי נכנעת אחרי כמה עמודים או לחילופין קוראת פרק פה ופרק שם באורח מפוזר, אקראי ולא ממצה, היום אני קוראת ספר ביום (לא כל יום!! רק כשבא לי) ומצליחה כך גם לא לאבד ריכוז וגם לא לאבד את כמויות החומר שנשמטות מהזיכרון בקריאה שהיא לא מסודרת, כמו זו ששירתה אותי תמיד, עד הקריאה המהירה חיכיתי ללמוד בקוצר רוח.

עם ציפיה כזאת היה קל מאד להתאכזב, אבל זה לא קרה וכחודש לאחר הלימוד הקצר והסימפטי הזה אני כל יום מתלהבת יותר ויותר מהיכולת החדשה שיש לי. טוב, אני הולכת לקרוא, להתראות.

מ. ק. , ד'ר להיסטוריה, מרצה באונ' בר אילן ובמכללת ספיר

לא האמנתי שהכלים שקיבלתי בקריאה מהירה יובילו את מיצויי היכולות שלי למקום שכזה… כיום אחרי שנה של התנסות בשיטה אני מסוגל לסיים ספר מורכב של 200 עמוד בשעה או שעה וחצי. או לעבור בדקות ספורות על מאמר כתוב שבעבר היה גוזל ממני שעות!

ממליץ להקשיב בשקידה לתוכן הערכה והכי חשוב – לתרגל, לתרגל, לתרגל.

שניר בן משה – מנכ'ל, בקרת איכות ופיתוח יזמות עיסקית

לגבי הקריאה המהירה. זה מדהים מה שקורה. כל הספרים עד כה ענו לי על מצבים שקורים לי ואני מתעסקת איתם באותו היום שלא קשורים לספר.

כל התשובות נמצאות זמינות רק להושיט את היד והנכונות, וכמובן הפתיחות והן מגיעות גם שי מתרגל בשקדנות ובהתלהבות. אין ספק שהקריאה מהירה עובדת.קרה לי יום אחד שלא הספקתי לסיים את הספר כי הרגשתי שאני נעצרת על התוכן יותר מידי. מין ספר עבודה (וזה גם היה חשוב לי לראות את זה). ובספר אחר הוא שיעמם אותי והבנתי שלא אקרא אותו בהמשך. מי היה מאמין שרפרוף קל או של זמן קצר יכול להשאיר רושם עמוק וחוויתי עלי.

שולמית הרץ

אצלי השיטה עבדה מעל ומעבר לכל ספק סביר שניתן להעלות על הדעת. הסיבה העיקרית היא שלא הפרעתי לה לעבוד. המילה שתמיד הייתה רשומה על הלוח הייתה – לשחרר! ואכן, מלאתי אחר ההוראות בקפידה : לשחרר, לפרגן על כל הצלחה קטנה של המח, להתמיד ואולי 20 פעם ביום לפחות להגיד לעצמי אני יכולה, אני יכולה, אני יכולה.

בפעמים שאיבדתי ריכוז תוך כדי לקחתי 3 נשימות … כל פעם שהיה לי קשה וכמעט נשברתי נזכרתי בשולמית וביכולות שלה, ההוכחה החיה שזה אפשרי. לדברים המדהימים והקסומים בחיים אין מחיר, במובן שכל הכסף בעולם לא יספיק. עם זאת, לכל דבר יש מחיר ועדיף ורצוי לבחור אותו. באהבה,

מאיה אפרתי, יזמית

אני ממליץ בחום על הקריאה המהירה, זה שינה עבורי לגמרי את התפיסה שהיתה לי לגבי קריאת ספרים.

מתהליך 'אוטומטי', רגיל וטריוויאלי, לתהליך המלווה בהתבוננות ומחשבה. הידיעה שאני יכול לעבור על חומר רב ביעילות נוסחת בי ביטחון רב וסיפוק, העובדה שאני מגלה מחדש את היכולת שלי להיעזר במחשבה העמוקה שלי, ולתרגל ולשכלל את היכולת הזאת הוא משמעותי ביותר עבורי.

גלעד שלוסברג, מנהל מכירות בחברה טכנולוגית, לומד לתואר שני במנהל עסקים בטכניון.

שולמית, אני מתעניין. אפשר להתקדם?

אני רוצה לדבר איתך על נושא ההשקעה שלך בארבעים וחמישה הימים הבאים בערכה השלמה לקריאה מהירה, השקעת הזמן שלך וההשקעה הכספית הכרוכה בכך. כי על מנת ש "הערכה השלמה לקריאה מהירה" תתאים לך צריך לוודא כמה דברים קודם כל.

עם כניסתך לתכנית תקבל בדואר את הערכה. כל יום תקבל מייל שינחה אותך בדיוק מה לעשות וכמו כן תקבל את המתנות שהבטחתי ובהן מידע מעשיר שישלים את הידע הדרוש לך.

אנחנו גם פוגשים אותך בוובינרים שיעניקו לך את הידע המקצועי הנדרש לך. וובינר הוא הרצאה אינטרנטית שאותה אני מעבירה לך כשאתה וכל קבוצת התלמידים יושבים מול המחשבים שלכם ואני מול שלי, וכולנו מחוברים לאינטרנט. אני מלמדת ויש אפשרות לשאול שאלות על ידי כתיבה של הודעות, ממש כמו ב- Skype או SMS.

מדובר על כשעה- שעתיים בהן תהיה נוכח בוובינר מהכסא שלך, מול המחשב, בשידור ישיר בבוקר או בצפייה בהקלטה בערב ובסיומו אני מחכה לשאלות ממך אודות הנושא הנלמד.

אני מצפה ממך לשאלות שידרשו מאיתנו להשקיע בך הרבה אנרגיה, אני מצפה להתחיל ולתת לך מידע שיועיל לך מאוד.

ראשית, אני רוצה לוודא איתך שאתה יכול לפנות לעצמך זמן בכל יום, ב-45 הימים הקרובים, שיעזור לך להיכנס לתהליך. נדרשת כחצי שעה ביום. מערך הלימוד המדורג שתקבל בשבועות אלה וההכשרה הצמודה כולל הקבוצה הסגורה בפייסבוק ידאגו שתקיים את ההבטחה שהבטחת לעצמך.

שנית, יש לוודא שיש לך זמן לעבוד על שיפור מהירות הקריאה שלך ולהפוך את עצמך לקורא מהיר יותר.
יש הבדל משמעותי בין מה שנהוג לעשות מחוץ להכשרה הזו ובין מה שעושים כשמשתתפים בו.

מחוץ להכשרה הזו אנשים עושים את הדברים כרגיל, פה נוגעים קצת ומנסים משהו, פה מאלתרים. אלה הדברים שעושים כרגיל, ואת זה אני משאירה למי שרוצה לקבל ממני רק תכנים החינמיים. יש בהם הרבה מאוד תוכן אבל אין בהם את עיקרי הלימוד האיכותי שדורש דבר ראשון מחויבות מצד התלמיד.

לאחר שהתלמיד מבין שהוא רוצה להתחייב, הוא מקבל את את הליווי והאימון הצמודים ואת הקבוצה המחויבת להצלחה, הדברים שבאמת משנים.

אבל עבודה על שיפור משמעותי של מיומנויות הלמידה שלך היא דבר שונה לחלוטין, וחלק ניכר מאוד ממה שאנחנו עושים ב"ערכה השלמה לקריאה מהירה" הוא העמקה של ההבנה שלנו איך לשפר משמעותית את הכישורים שלנו באופן סדרתי. וכל זה לוקח זמן.

ההמלצה שלי, תשקיע לפחות שעה ביום, לפחות ארבעה ימים בשבוע.
ושוב: מדובר בלהקצות לכך זמן

האם יש לך מספיק זמן לכך?

זוהי לא השאלה הנכונה כי התשובה לה היא פשוטה: זמן יש לך. השאלה הנכונה היא: האם אתה מוכן לוותר על השגרה היומיומית שלך, ולפנות את הזמן לטובת פעילות שתזניק אותך קדימה?

אין לי אשליות. רבים שיקראו מכתב זה יאמרו לעצמם: "מה? אין סיכוי שבעולם שאני מתפנה מהיומיום שלי!"... ויוותרו על ההזדמנות.

אבל זוהי טעות. כי הנה אתה כבר בצומת: האם אני מפנה את הזמן שלי, אפילו שקשה לי לעשות זאת? אפילו שאני צריך להזיז כמה דברים שכבר קבעתי או לבטל אותם? אפילו שאני פוחד ממה שיקרה בחיים שלי אם לא אעשה צעד חשוב כל כך ואתחייב להפוך את החיים שלי לחיים טובים יותר?

ההחלטה היא שלך. אני מזמינה אותך לקחת קודם כל מחויבות כלפי עצמך. ואם לקחת מחויבות זו, העבודה המשותפת שלנו תישא פירות.

אבל אם תגיע לחוץ ולא תסכים לשנות דברים אחרים, אם לא תשקיע זמן איכותי בצפייה בתכנים שיצרנו עבורך, בכניסה לקבוצת הפייסבוק, בשאלת השאלות ויישומן, אז חבל על הזמן של כולנו.

כל מה שאתה צריך להשקיע הוא שעות ספורות בשבוע למשך מספר שבועות, וזאת לעומת חסכון עצום בזמן הקריאה בעתיד, במשך כל השנים הבאות.

שלישית, יש לוודא שאתה מוכן להשקעה כספית ועכשיו אתן לך כמה תשובות לשאלות שנשאלו בנושא תמחור הערכה:

קיבלתי עשרות אי מיילים השואלים לגבי תמחור הערכה, אם כן כמה תעלה הערכה?
אני הולכת להראות לכם את התהליך שבו החלטתי על תמחור הערכה.

השאלה המרכזית שמלווה אותי היא:
איך לתמחר ערכה בה יש ספר ועוד 4 חוברות ועוד 7 דיסקים של כ-10 שעות תוכן מקצועי + בונוסים בשווי של 3,460 ש"ח?

אלה הקטגוריות שאליהן התייחסתי בתמחור שלי:
תעריף של 10 שעות איתי.: רוכשי הערכה מקבלים 10 שעות של תוכן ממני. לקוחות משלמים כעת 468 ₪ לשעת אימון איתי, כך שהעלות שווה ל-4680 ₪

* בניגוד לפגישה אישית איתי - אותן 10 שעות מוקלטות עומדות לרשותכם שוב ושוב,
תוכלו לצפות בהם כמה פעמים שתרצו, בכל שעה שתרצו.

תוכניות מקבילות ללימוד קריאה מהירה בארה"ב ובעולם:
תוכניות מעמיקות ללימוד קריאה מהירה בארה"ב נמכרות בסדר גודל של $1,280 (5,175 ₪)
החיסכון שיפיקו רוכשי הערכה: מעל 3,498 ₪!

את הרוב הגדול של הערך שיפיקו רוכשי הערכה קשה מאוד להעריך בכסף, כי הוא מתבטא בדברים כמו ציונים גבוהים יותר, הנאה גדולה בלימודים, הערכה עצמית ובטחון עצמי גבוה יותר, מעמד חברתי טוב יותר שמושג על ידי העלייה בהישגים ובהמשך החיים הגעה לעמדות מקצוע וניהול בכירות, הגעה לתארים במקצועות נחשקים שהתחרות בהם גבוהה וכיוצא בזה.

אני לא ממש יודעת להעריך כמה זה שווה, ואם אתן כאן הערכה שכזו, אגיע מהר מאוד למספרים גבוהים מאוד של עשרות ומאות אלפי שקלים ומעלה.

בנוסף יש את מרכיב החיסכון שיפיקו בעלי הערכה מכך שיהיה להם את הידע המלא כיצד לקצר זמנים בתהליכי לימוד שונים, ואני לא מדברת על צורך במורים פרטיים ומטפלים לעזרה בבעיות שונות שפשוט לא עומדות להתעורר בגלל היכולות אותן רוכש המוח המשפרות את תהליכי החשיבה כך שהאדם הופך הרבה יותר אינטליגנטי, משמע יכול להגיע לתוצאות אותן הוא רוצה בצורה טובה מאוד.

החזר על ההשקעה

עם תוספת יכולות שכאלה, כל סכום שהערכה תעלה בו בטווח של 2,000-10,000 ₪ יחזיר את ההשקעה כבר בחצי השנה הראשונה.
אז כמה הערכה תעלה?
10,000 ₪?
8,000 ₪?

רגע, יש עוד שיקול אחד שחשוב לי להכניס:

ברור לי שיש הרבה אנשים שרוצים מאוד להשקיע אבל אין להם הכנסה גבוהה וקבועה, לכן חשוב לי שהערכה תהיה נגישה לכמה שיותר אנשים, גם למשל להורים של ילדים בבית הספר שמאוד חשוב להם שהילדים יתפתחו היטב, לאמהות חד הוריות שמפרנסות משפחה וילדים, ילדים בכל גיל, כולל גילאי יסודי ותיכון, סטודנטים...אנשים שאין להם עשרות אלפי שקלים פנויים. ולכן היא לא הולכת לעלות 8,000 ₪ , גם לא 5,000 ₪.

צמצמתי והורדתי את המחיר אל, שימו לב, מתחת ל-2500₪
כן, זה כבר כמעט לא הגיוני, למכור ערכה שרק הבונוסים שבה שווים ל- 3,460 ש"ח בפחות מ- 2,500 ₪.
אבל זה מרגיש לי נכון וגם מתאפשר לי ולכן כך זה יהיה:

עלות ההצטרפות הכוללת מחוץ לשבועות ההשקה היא 2076 ₪ כולל מע"מ וכוללת בתוכה גם משלוח בדואר רשום ישירות אליך.

ניתן לחלק את ההשקעה ל-4 תשלומים שווים של 519 ₪ כל אחד.
המחיר תקף מחוץ לשבועות השקה:


המחיר תקף מחוץ לשבועות השקה:

519 * 4 ₪ כולל מע"מ

או

או 2076 ₪ כולל מע"מ בלבדשולמית, אני מוכן לעלות על המסלול הבטוח ולקרוא מהר יותר!

כדי להתחיל את הדרך, מלא את פרטיך,
הקלק על הכפתור ומיד תועבר לעמוד התשלום המאובטח באתר.

שם מלא *:

טלפון *:

דואר אלקטרוני *:

עם הלחיצה על הכפתור תועבר לדף תשלום מאובטח ומוצפן. מיד עם מילוי פרטי כרטיס האשראי ואישור העסקה תקבל אישור לרכישה ואנו נשלח אליך את הערכה בדואר רשום כך שתוכל להתחיל ולהגיע להישגים שאתה רוצה בלימודים ובעבודה הכי מהר שאפשר.

או התקשר לטלפון 08-9790671


אם תרצה תוכל לפרוס לארבעה תשלומים שווים של 519 ש"ח לחודש (כולל מע"מ).

עצור וחשוב: מה צריך לקרות כדי שתחזיר את ההשקעה? כמה תסכול תחסוך, כמה זמן תרוויח מעכשיו ובשנים הקרובות? כמה דלתות יפתחו בפניך, לאילו הישגים תוכל להגיע אתה וילדיך?

כך אני תמיד בוחנת דברים, ולכן אני אומרת שלניסיוני, לרבים מהמצטרפים, ההשקעה הזו מתאימה כמו משב רוח קריר בקיץ לוהט.

ולבסוף, יש לבדוק עוד דבר אחד: רמת הספקנות שלך.

למה אני מתכוונת?

אם יש לך ספקות כבדים לגבי הערכה והליווי, ואתה ממש מרגיש שזה "הימור" אני מבקשת שלא תירשם. חשוב לי מאוד שתגיע בלב שלם, עם שרוולים מופשלים ונכונות לצאת לדרך.

את ההצלחות הגדולות ביותר ראיתי עם אנשים שפשוט באו לטרוף את הערכה ואת ההזדמנות, כאלה שכל כך ברור להם שהם רוצים להצליח, והם בראש אחד איתי: יש הרבה מאוד הזדמנויות, חלק גדול מהן הם פיספסו עד היום, ועכשיו הגיע הזמן שלהם!

אם זאת החשיבה שלך, אנחנו משדרים באותו התדר.

ועדיין, אני נותנת לך אחריות מלאה לבדוק אותה. קבל את התכנים המלאים והידע של יותר מארבעת השבועות הראשונים ואיתם את כל התמיכה המסיבית שתרצה, שאל את כל השאלות שתוכל בקבוצת הפייסבוק, ממש "קרע אותנו" בשאלות. תראה את האיכות והכמות של התשובות שתקבל שם.

ורק אז תחליט.

על כל שאלה שהיא אפשר לשוחח עם שולמית, שיכול לתת לך את כל התשובות וישמח לענות לכל שאלה בטלפון 08-9790671

תתקשר בין השעות 09:00 ל- 17:00 והוא ישמח לענות על כל שאלה שלך.

אני מאחלת לך הצלחה גדולה, ומקווה לראות אותך מצטרף לליווי ולאימון 45 הימים של הערכה השלמה לקריאה מהירה, ממש בקרוב.

יעברו 31 ימים, ובסופם אם תאמר לי: שולמית, זה לא בשבילי, זה לא מה שחשבתי, אשחרר אותך מכל התחייבות, ואחזיר לך את כל כספך, עד השקל האחרון.

שולמית אסיף
המומחית מספר 1 בישראל
להקניית מיומנויות למידה וקריאה מהירה

טקסט תחתון